СМИ о Гордоне
Дмитро Гордон повертається на Перший національний
Перший національний знову уклав угоду з Дмитром Гордоном щодо виробництва програми «В гостях у Дмитра Гордона». Цю інформацію ТК підтвердили у прес-службі каналу.

Проект з'явиться в ефірі вже цієї суботи 24 квітня о 17.00. Поки що планується, що програма виходитиме раз на тиждень, але згодом вона буде в ефірі не лише щосуботи, а й щонеділі.

Як розказав ТК генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф, угода з Дмитром Гордоном укладена до кінця року.

«Я вважаю, що Гордон - один з небагатьох, хто може підібрати відомих гостей, і (хоч я не знаю, як це йому вдається) гості йому відкриваються, він веде з ним хороший діалог. І кожна програма цікава, вона відіграє свою роль в історії», - зазначив він.

Єгор Бенкендорф переконаний, що програма матиме показники вищі за середню частку каналу. За його словами перед проектом поставлена низка завдань: перш за все - це виробництво нових випусків, які з'являться в ефірі з 24 квітня. Окрім цього, Дмитро Гордон разом з радником керівника НТКУ Олексієм Семеновим розробляє нову концепцію. Планується, що у новому форматі проект вийде після 24 серпня.

Нагадаємо, програму «В гостях у Дмитра Гордона» з ефіру зняв попередній президент НТКУ Василь Ілащук. Таке рішення він вважав «боротьбою за український національний телепростір».

22.04.2010, «Телекритика»Полный адрес материала :
http://gordon.com.ua/smi/4e19c365c70af/